Güneşbahçe’ye ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.
 

Misyon:
Herşeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapmak. Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahip olmak.

Vizyon:
Uluslararası kalite standartları çerçevesinde, verimlilik, bilgi birikimi ve yüksek teknoloji kullanımı ile rekabet avantajı oluştururken, kurumsallaşmış ve finansal açıdan güçlü bir yapı ile ulusal ve uluslararası pazarlara hizmetlerimizi sunmak.

İnşaat sektöründeki yarım asırlık tecrübesini, geçmişinden ve birikimlerinden aldığı güçle perçinleyen Emiroğlu Grup, dinamik ve yenilikçi projeleriyle sektöründe markalaşmayı başarmıştır. Kent içi yaşamının bütün avantajlarını adeta kent dışındaymışcasına konforlu ve huzurlu bir yaklaşımla sunan Emiroğlu Grup projeleri, sakinleri için bu özellikleri nedeniye ayrıcalıklı bir tercih sebebi olmaktadır. Her biri İstanbul'un en önemli ve en değerli lokasyonlarında inşa edilmiş olan Emiroğlu Grup projeleri nitelikli kullanım alanları, spor ve aktivite seçenekleri, çevreci yaklaşımları, insan ilişkileri ve iletişimi odaklı, her aşamasında üstün kalite prensipleriyle hayat bulmaktadır.